Menu

11/16/2019 - شنبه 25 آبان 1398 English

پروژه ها


پارکینگ های مکانیزه طبقاتیسیستم هوشمند مدیریت و کنترل پارکینگ

شرکت کنترل ترافيک تهران با هدف کاهش بار ترافيک، جلوگيري از کاهش ظرفيت موجود خيابانهاي سطح شهر، اطلاع رساني به مردم، جلوگيري از سردرگمي، و بهبود و رواني ترافيک در مناطق تجاري، اقدام به طراحي و پياده سازي سيستم هاي مديريت توقفگاه متمرکز و حاشيه‌اي نموده است.

سیستم اتوماسیون کنترل تردد پارکینگ امکان نظارت دقیق بر روند تردد خودروها را فراهم می‌سازد. همچنین سیستم این توانایی را دارد که علاوه بر ثبت تردد خودروها، تردد افراد بصورت لحظه‌ای و همزمان و زمان دقیق ورود و خروج و ... را در اختیار مدیران قرار دهد. نظارت دقیق بر خودروها، نظارت تصویری جهت تطبیق خودروهای ورودی و خروجی و نیز راهنمایی خودرو ها برای پارک از جمله امکانات این سیستم می‌باشد.

شرکت کنترل ترافیک تهران تا کنون هوشمندسازی پارکینگ های طبقاتی طالقانی، لاله، ایرانشهر، کریستال، کرمانیان، یافت آباد، حافظ، تجریش، باهنر، سعدی و کاوه را به انجام رسانده است. در این پارکینگ‌ها با به کارگیری امکانات پیشرفته و هوشمند از جمله راهنمایی پارک خودروها و اعلام ظرفیت باقیمانده و وجود حسگرهای تشخیص خودرو نظم بیشتر همراه با آسایش، امنیت و رفاه برای همشهریان عزیز فراهم آمده است.

مکانیزم کلی کنترل و نظارت پارکینگ بصورت زیر می‌باشد :

کنترل دوربین ورود و تشخیص خودرو و پلاک

کنترل دوربین خروج و تشخیص خودرو و پلاک

اتصال به ماژول بی سیم از طریق پورت سریال برای کنترل تابلوهای اعلام ظرفیت

اتصال با کنترل طبقات و مدیریت ظرفیت

اتصال به کنترلر سنسور آلتراسونیک

کنترل و مدیریت کلاینت های متصل به دیتابیس

کنترل و مدیریت دستگاه های جمع آوری اطلاعات PDA

نمایشگر LCD سی و دو اینچ جهت نمایش عملیات ورود، خروج و همچنین نظارت بر کلیه تجهیزات پارکینگ

print