Menu

08/26/2019 - دوشنبه 4 شهريور 1398 English

پروژه ها


پارکینگ های مکانیزه طبقاتی


سیستم هوشمند مدیریت و کنترل پارکینگ

شرکت کنترل ترافيک تهران با هدف کاهش بار ترافيک ، جلوگيري از کاهش ظرفيت موجود خيابانهاي سطح شهر ، اطلاع رساني به مردم ، جلوگيري از سردرگمي ، و بهبود و رواني ترافيک در مناطق تجاري ، اقدام به طراحي و پياده سازي سيستم هاي مديريت توقفگاه متمرکز و حاشيه اي نموده است .

سیستم اتوماسیون کنترل تردد پارکینگ امکان نظارت دقیق بر روند تردد خودروها را فراهم می سازد . همچنین سیستم این توانایی را دارد که علاوه بر ثبت تردد خودروها ، تردد افراد بصورت لحظه ای و همزمان و زمان دقیق ورود و خروج و ... را در اختیار مدیران قرار دهد . نظارت دقیق بر خودروها، نظارت تصویری جهت تطبیق خودروهای ورودی و خروجی و نیز راهنمایی خودرو ها برای پارک از جمله امکانات این سیستم می باشد.

شرکت کنترل ترافیک تهران تا کنون هوشمند سازی پارکینگ های طبقاتی طالقانی ، لاله ،ایرانشهر ، کریستال ، کرمانیان ، یافت آباد ، حافظ و تجریش را به انجام رسانده است و پارکینگ های باهنر و  سعدی و کاوه را در دست اجرا دارد.در این پارکینگ ها با به کارگیری امکانات پیشرفته و هوشمند از جمله راهنمایی پارک خودروها و اعلام ظرفیت باقیمانده و وجود حسگرهای تشخیص خودرو نظم بیشتر همراه با آسایش ، امنیت و رفاه برای همشهریان عزیز فراهم آمده است.

مکانیزم کلی کنترل و نظارت پارکینگ بصورت زیر می باشد :

کنترل دوربین ورود و تشخیص خودرو و پلاک

کنترل دوربین خروج و تشخیص خودرو و پلاک

اتصال به ماژول بی سیم از طریق پورت سریال برای کنترل تابلوهای اعلام ظرفیت

اتصال با کنترل طبقات و مدیریت ظرفیت

اتصال به کنترلر سنسور آلتراسونیک

کنترل و مدیریت کلاینت های متصل به دیتابیس

کنترل و مدیریت دستگاه های جمع آوری اطلاعات PDA

نمایشگر LCD سی و دو اینچ جهت نمایش عملیات ورود، خروج و همچنین نظارت بر کلیه تجهیزات پارکینگ

print