05/23/2019 - پنجشنبه 2 خرداد 1398 English

مشروح خبر

مدیر جدید ارتباطات و امور بین الملل و مسئول امور ایثارگران شرکت کنترل ترافیک تهران منصوب شدند

جلسه تکریم و معارفه مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت کنترل ترافیک تهران با حضور مدیرعامل، معاونین و کارشناسان حوزه روابط عمومی شرکت برگزار و سید احمد واحدی طی حکمی از سوی مهندس سید احسان جاهد مدیرعامل شرکت کنترل ترافیک تهران به عنوان مدير جدید ارتباطات و امور بین الملل این شرکت منصوب شد.

در این مراسم مهندس جاهد با اشاره به جایگاه ارتباطات و امور بین المل گفت:  در شرایط فعلی و بر اساس اولویت ها و ضرورت برنامه های شرکت کنترل ترافیک در سال 1397، لازم است این بخش فضای جدیدی را تجربه کند به همین دلیل این انتصاب انجام شد و از آقای واحدی که از فعالان حوزه رسانه هستند خواسته شد این مسئولیت را بپذیرند.

وی همچنین ضمن تاکید بر برنامه ریزی مناسب و هماهنگی این حوزه با سایر بخش ها ابراز امیدواری كرد  حوزه ارتباطات و امور بین الملل شرکت کنترل ترافیک با توجه به برنامه های پیش رو به نتایج قابل قبولی دست یابد.

مدیرعامل شرکت کنترل ترافیک با اشاره به سوابق این حوزه در طول سال هاي گذشته و فعالیت های مشهودی که انجام شده است از زحمات و تلاش هاي خانم دربندي مدير سابق ارتباطات و امور بین الملل شرکت تقدير و تشكر و برای آقای سید احمد واحدی آرزوی موفقیت کرد.
سید احمد واحدی دانش آموخته حقوق است و همکاری مستمر با مطبوعات و سردبیری برنامه های تلویزیونی را در کارنامه خود دارد. او پیش از این معاونت ارتباطات و بین الملل موسسه همشهری را بر عهده داشت.

در ادامه جلسه، مراسم تودیع و تکریم مسئول امور ایثارگران شرکت نیز برگزار شد.

مهندس جاهد، آقای مهدی عینی از ایثارگران دوره دفاع مقدس را  به عنوان مسئول جدید امور ایثارگران شرکت معرفی و از زحمات آقای مقصودی که پیش از این عهده دار این مسئولیت بود تقدیر کرد. مدیرعامل شرکت کنترل ترافیک ضمن تاکید بر لزوم پاسداشت ایثارگران و همچنین توجه به مسائل مربوط به بازنشستگی و امور پایانی سالهای حضور این عزیزان، تحقق نتایج مطلوب و موردنظر این حوزه را از مسئول جدید امور ایثارگران شرکت خواستار شد.

مهدی عینی از همکاران قدیمی شرکت کنترل ترافیک است که پیش از این در مرکز کنترل تونل رسالت به انجام وظیفه می پرداخت.print