05/20/2019 - دوشنبه 30 ارديبهشت 1398 English

مشروح خبر

مراسم تکریم و معارفه مدیران بازرسی شرکت کنترل ترافیک تهران

مراسم تکریم و معارفه مدیران بازرسی شرکت کنترل ترافیک تهران روز شنبه دوازدهم آبان ماه ۱۳۹۷ در این شرکت برگزار شد.

به گزارش مرکز ارتباطات و امور بین الملل شرکت کنترل ترافیک تهران، در این مراسم که با حضور معاون و قائم مقام سازمان بازرسی در معاونت حمل و نقل و ترافیک، مدیرعامل شرکت کنترل ترافیک، معاونان و مدیران این شرکت برگزار شد مهندس محمد نظری به عنوان مدیر جدید بازرسی شرکت کنترل ترافیک تهران منصوب شد.

مهندس سعادتمند معاون سازمان بازرسی در معاونت حمل و نقل و ترافیک ضمن اشاره به سوابق آقای سید محمد یوسف زاده در حوزه بازرسی در معاونت حمل و نقل و ترافیک و شرکت کنترل ترافیک به فعالیت‌های مهندس نظری در این حوزه اشاره و ایشان را ادامه دهنده راه مدیر قبلی بازرسی در این شرکت دانست.

معاون سازمان بازرسی در معاونت حمل و نقل و ترافیک در ادامه سخنانش ضمن اشاره به شعار جدید شهرداران تهران مبنی بر شهر هوشمند از شرکت کنترل ترافیک به عنوان یکی از شرکتهای متولی هوشمندسازی شهر  تهران نام برد و افزود: امیدواریم با آمدن مهندس جاهد به شرکت کنترل ترافیک شاهد برطرف شدن نابه‌سامانی‌ها در این حوزه و مشخص شدن روال کارها در این شرکت باشیم.

در ادامه‌ی جلسه مهندس سید احسان جاهد مدیرعامل شرکت کنترل ترافیک با اشاره به نتایج مطلوبی که ممکن است جابجایی‌ها و تغییر پست‌های مختلف برای مجموعه‌ها داشته باشد ضمن تشکر از آقای یوسف‌زاده مدیر سابق بازرسی شرکت کنترل ترافیک گفت: ایشان در طی سال‌ها حضور در شرکت کنترل ترافیک با تمام توان به این مجموعه کمک کرده اند و امیدواریم در ادامه آقای نظری با انگیزه و علاقه به تاثیرگذاری در انجام کار سختی که از این به بعد بهشان واگذار می‌شود موفق باشند. 

وی خاطرنشان کرد: دستگاه‌های نظارتی در شهرداری می‌توانند در هم افزایی و سرعت دادن در کارهایی که در مجموعه‌ها انجام می‌شود موثر باشند. من نقش افراد دستگاه نظارت به عنوان کسانی که خارج از کار اجرایی به مجموعه کمک می‌کنند را کمک به سرعت دادن به کارها و بازکردن گره‌ها می دانم.

مهندس سید محمد یوسف‌زاده در سخنانی از کلیه مدیران و همکارانی که در مدت مدیریت ایشان در شرکت کنترل ترافیک با وی همراهی کردند تشکر کرد و مهندس محمد نظری هم همکاری و همیاری همه همکاران جدیدش در این شرکت را خواستار شد.

 در پایان این مراسم حکم مهندس نظری به عنوان مدیر بازرسی شرکت کنترل ترافیک به وی اعطا و با اهدای لوح سپاس و هدایایی از زحمات مهندس سید محمد یوسف‌زاده تقدیر شد.

 

 


print