05/22/2019 - چهارشنبه 1 خرداد 1398 English

مشروح خبر

ساماندهی احکام کارگزینی شرکت کنترل ترافیک تهران آغاز شد

 معاون مالی و اداری شرکت کنترل ترافیک تهران:

ساماندهی احکام کارگزینی شرکت کنترل ترافیک تهران آغاز شد

معاون مالی و اداری شرکت کنترل ترافیک تهران با حضور درجمع مدیران و پرسنل مرکز کنترل ترافیک به ارائه توضیحات در خصوص چگونگی تنظیم احکام جدید کارگزینی برای اولین بار در شرکت کنترل ترافیک تهران پرداخت.

به گزارش روابط عمومی شرکت کنترل ترافیک تهران، مهندس احد شخص سلیم با اشاره به اقدامات انجام شده در این کمیته گفت: احکام جدید بر اساس مدرک تحصیلی، سابقه کار و محل فعالیت کارکنان تنظیم شده و این تغییرات برای ساماندهی و نظم بیشتر گروه و پایه احکام بوده و در مبلغ دریافتی کارکنان تا پایان سال  تغییری داده نشده است.

شخص‌سلیم افزود: کلیه تغییرات انجام شده در احکام پرسنل منطبق با قانون کار و آیین‌نامه‌های مربوطه و نیز مشورت و حضور اعضای محترم شورای اسلامی کار شرکت کنترل ترافیک صورت گرفته است.

معاون مالی و اداری شرکت کنترل ترافیک تهران در پایان به سوالات و پرسش‌های مطرح شده از سوی پرسنل مرکز کنترل ترافیک در خصوص چگونگی تغییر احکام حقوقی، مسائل و مشکلات اداری ایشان پاسخ داد.

مهندس نوشین سرور مدیر مرکز کنترل ترافیک تهران نیز ضمن حضور در این جلسه از توجه معاون مالی و اداری شرکت کنترل ترافیک تهران و ارائه توضیحات  وی در خصوص احکام جدید و مشکلات مطرح شده از سوی پرسنل مرکز کنترل ترافیک تهران تشکر و قدردانی کرد.


 

 


print