07/21/2019 - يكشنبه 30 تير 1398 English

مشروح خبر

مراسم تکریم و معارفه مدیر حراست شرکت کنترل ترافیک تهران برگزار شد

مراسم تکریم و معارفه مدیر حراست شرکت کنترل ترافیک تهران، روز دوشنبه دهم دیماه نود و هفت در این شرکت برگزار شد.

به گزارش مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت کنترل ترافیک تهران در این مراسم که با حضور مدیر عامل، معاونان و مدیران شرکت کنترل ترافیک تهران و همچنین مدیر دفتر مرکزی حراست معاونت حمل و نقل و ترافیک برگزار شد آقای مهندس محمدرضا کُنه به عنوان مدیر جدید حراست شرکت کنترل ترافیک تهران معرفی شد.

مهندس سید احسان جاهد در این جلسه با اشاره به نتایج موثری که جابجایی ها و واگذاری مسئولیت ها به افراد جدید ایجاد می‌کند گفت: حوزه حراست در شهرداری و به خصوص در شرکت کنترل ترافیک دارای حساسیت و اهمیت بالایی است و امروزه علاوه بر مسائل حفاظت فیزیکی و امور پرسنلی و مراقبت از اسناد، مساله حفاظت از داده‌ها و امنیت آن‌ها حائز اهمیت ویژه‌ای است و به همین دلایل تغییر پست مدیر حراست تغییر مهمی در مجموعه‌ها محسوب می شود.

جاهد ضمن تشکر از زحمات آقای علیرضا مقصودی مدیر سابق حراست شرکت کنترل ترافیک گفت:  ایشان در طی سال‌ها حضور در شرکت کنترل ترافیک تهران با تمام توان به این مجموعه کمک کرده و امیدواریم در ادامه این مسیر آقای کُنه در انجام کار سختی که به ایشان محول شده موثر باشد.

در ادامه این جلسه آقای حبیب الله عظیمیان مدیر دفتر مرکزی حراست معاونت حمل و نقل و ترافیک گفت: شرکت کنترل ترافیک تهران به دلیل همکاری گسترده با سایر ارگان‌ها از اهمیت ویژه‌ای از نظر حراست برخوردار و در بین شرکت‌های دیگر شهرداری، شرکتی ممتاز است.

پس از آن آقای محمدرضا کُنه مدیر جدید حراست شرکت کنترل ترافیک درسخنانی کوتاه همیاری و همکاری همه همکاران جدیدش در این شرکت را خواستار شد و در ادامه آقای علیرضا مقصودی مدیر سابق حراست این شرکت نیز در سخنانی از کلیه مدیران و همکارانی که در مدت مدیریتش در حراست شرکت کنترل ترافیک با او همکاری و همراهی کردند تشکر کرد.

در پایان این مراسم ضمن تقدیم حکم آقای محمدرضا کُنه با اهدای لوح سپاس و هدیه یادبود از زحمات آقای علیرضا مقصودی در شرکت کنترل ترافیک تهران تقدیر به عمل آمد. 

آقای محمدرضا کنه علاوه بر مدیریت حراست شرکت کنترل ترافیک تهران با حفظ سمت مسوولیت معاونت دفتر مرکزی حراست معاونت حمل و نقل و ترافیک را نیز به عهده دارد.

 
print