Menu

09/19/2019 - پنجشنبه 28 شهريور 1398 English

مشروح خبر

معاون مالی و اداری و مدیر پشتیبانی جدید شرکت کنترل ترافیک تهران معرفی شدند

مراسم تکریم و معارفه معاون مالی و اداری و مدیر پشتیبانی شرکت کنترل ترافیک تهران با حضور مدیر عامل، معاونین و مدیران این شرکت برگزار و خانم سیده منیره حسینی به عنوان سرپرست معاونت مالی و اداری و آقای محمد رمضانی انار مرزی به عنوان مدیر پشتیبانی این شرکت معرفی شدند.

در ابتدای این جلسه مهندس سید احسان جاهد با اشاره به اثرات تغییر در سطح معاونان و مدیران شرکت بر اصلاح ساختار اجرایی برای پیشبرد امور در سال 98 تاکید کرد. وی همچنین ضمن تشکر از زحمات مهندس احد شخص سلیم به عنوان معاون مالی و اداری و آقای حامد قاضی به عنوان مدیر پشتیبانی برای خانم سیده منیره حسینی و مهندس محمد رمضانی آرزوی موفقیت و توفیق کرد.

در ادامه این جلسه نیز آقایان سلیم و قاضی در سخنان جداگانه ای ضمن تشکر از زحمات همکارانشان در دوران تصدی مسئولیت در شرکت کنترل ترافیک تهران، برای معاون جدید مالی و اداری و مدیر جدید پشتیبانی شرکت توفیق و بهروزی آرزو کردند.

سیده منیره حسینی سرپرست معاونت مالی و اداری شرکت کنترل ترافیک تهران نیز ضمن تشکر از حسن اعتماد مدیر عامل این شرکت بر همدلی و همکاری حوزه های مختلف در پیشبرد اهداف و تحت یاری خداوند متعال تاکید کرد.

محمد رمضانی مدیر پشتیبانی شرکت کنترل نیز ضمن تشکر از مدیر عامل و سایر معاونان و مدیران شرکت کارکردن در جمع متخصصان حوزه حمل و نقل را بسیار سخت دانست و بر استفاده ار خرد جمعی جهت پیشبرد امور تاکید کرد.

در پایان این مراسم ضمن اهدای احکام منیره حسینی سرپرست معاونت مالی و اداری شرکت و محمد رمضانی انار مرزی مدیر پشتیبانی شرکت، سید احسان جاهد مدیر عامل شرکت با اهدای لوح و هدیه ای از زحمات احد شخص سلیم معاون سابق مالی و اداری و حامد قاضی مدیر سابق پشتیبانی شرکت کنترل ترافیک تهران تقدیر به عمل آورد.

 


 


print
بازگشت